WYGRANA JUNIORÓW W DERBACH!
Wygrana w derbach Juniorów Młodszych.
W piątek 7 września na boisku w Uszwi. W ramach II Kolejki Juniorów Młodszych doszło do starcia miejscowego LKS-u, z Pagenem Gnojnik. Jak przystało na DERBY przyniosły one sporo emocji, a spotkanie trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz lepiej zaczął się dla gospodarzy, w 20'minucie po rzucie rożnym prowadzili 1-0. Na szczęście na naszych chłopców zadziałało to mobilizująco. I 5'minut później doprowadzili do wyrównania za sprawą Dawida Kornasia. Zwycięską bramkę zdobył kapitan Juniorów Młodszych Marian Piekarz. Gospodarze mieli wiele okazji do zdobycia bramki, lecz świetnie zawody w tym dniu rozgrywał nasz bramkarz - Jakub Pawełek. Który swoją postawą i pewnymi interwencjami uratował nasz zespół przed utratą gola. Nic dziwnego, że po meczu nosili go na rękach.
Więcej zdjęć znajdziecie na stronie Facebook.
Skład Pagenu.
Pawełek - Kuc, Ł. Kopeć, Baran(52'Gajec), Zając(75' Święch), Piekarz[c], Chudoba(70'Sikora), K. Kopeć, Kośmider, Kornaś, Budyń
Skład LKS Uszew
Szewczyk - Golec [c] Nowak, Bergel, Pawełek, Witkowski, Czchowski, Grzywacz, Cebula, Kokoszka, Niewola
Żółte kartki:
Baran, Budyń, Piekarz, Kuc, K. Kopeć 2x - Kokoszka, Grzywacz, Golec
Czerwona kartka:
K. Kopeć
Bramki:
1-0 Daniel Golec (20'min)
Bramkę głową po rzucie rożnym zdobywa kapitan gospodarzy.
1-1 Dawid Kornaś (25'min)
Napastnik Pagenu mija w polu karnym obrońce. Przekłada piłkę na prawą nogę i mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi.
1-2 Marian Piekarz (77'min)
Rzut wolny z ponad 25 metrów, mocny strzał zaskakuje bramkarza. I piłka wpada do bramki!