Wyniki i zapowiedzi meczów Juniorów, Trampkarzy, Młodzików
Juniorzy Młodsi w piątek wygrali w Derbach Gminy Gnojnik 2:1. Więcej o tym meczu na stronie. A swój kolejny rozegrają dopiero w IV Kolejce 20 września. W III Kolejce pauzują.
W sobotę Trampkarze pod wodzą Piotra Krzyszkowskiego, który w tym dniu zastępował Arkadiusza Gemze. Wysoko wygrali z Dolanką Borzęcin, aż 12:0! Była to ich druga wysoka wygrana. Kolejny mecz rozegrają...(?) Bramki zdobywali:
- Amadeusz Kaźmierczyk
- Kamil Musiał
- Nikodem Kawa
- Dawid Frankowski 3x
- Jakub Konstanty 2x
- Mateusz Gazda 2x
- Eryk Gruszkowski 2x
A jutro 11 września o ligowe punkty zawalczy nasza najmłodsza grupa, czyli Młodziki. Podopieczni Kamila Kurasa zmierzą się w Gnojniku z Jednością Paleśnica o godzinie 17:00! Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych najmłodszych. Więcej informacji i zdjęć. Miedzy innymi z ostatnich meczów naszych najmłodszych znajdziecie na Facebook-u pod nazwą GRAJ PIĘKNIE GNOJNIK