Zapowiedz weekendu!

Po zeszło tygodniowej pauzie, czas ponownie zmierzyć się w rozgrywkach Ligi Okręgowej! Gnojniczanie w VI Kolejce podejmować będą zespół Tarnavi Tarnawa. Po pięciu kolejkach uzbierał on cztery punkty. Gościom jutrzejszego spotkania udało się zwyciężyć raz z Rabą Książnice, zremisowali z Olimpią Bucze i trzy razy musieli uznać wyższość rywala. Ostatnie starcie pomiędzy Pagenem i Tarnawą zakończyło się wygraną gości 2:1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę 15 września! Pierwszy gwizdek o godzinie 16:30. Zapraszamy!

Natomiast w niedziele o ligowe punkty zawalczy nasza druga drużyna! Przeciwnikiem naszej B klasy będzie zespół Błękitnych Przyborów. Goście niedzielnego pojedynku w tym sezonie jeszcze nie zdobyli żadnych punktów! Z pewnością będą chcieli to zmienić... Mecz naszej "dwójki" odbędzie się 16 września o 14:00 w Gnojniku. Również zapraszamy!