Niewykorzystane sytuacje się mszczą!

Nikogo by nie zdziwiło, gdyby wczorajszy mecz zakończył się podobnym wynikiem co tydzień temu z Olimpią Kąty. Zamiast wysokiej wygranej, przegrywamy z GOSiR-em Novi Rzezawianka 2:1.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą… To chyba idealne słowa podsumowujące wczorajsze spotkanie. Kto był na meczu ten doskonale wie, że to Pagen prowadził grę i przez 90’minut dominował na boisku. Szkoda pisać tych wszystkich niewykorzystanych sytuacji. Było ich naprawdę mnóstwo! GOSiR od początku stanął z tyłu, czekając na nasze ataki. Gdy udało im się zdobyć piłkę, szybko kierowali ją do przodu, a tam o futbolówkę walczyli szybcy zawodnicy z Rzezawy. Jednak ciężko było im się przebić przez naszą linie obrony. Jedyną tak naprawdę groźną sytuację mieli w 78’minucie. Gdy po kontrze nasz zespół ratuje Lis. Spotkanie bez wątpienia trzymało w napięciu do ostatniej minuty. Mogło podobać się kibicom. Niestety to goście wywożą z Gnojnika 3 punkty.

Lis, M. Konstanty(56’Zapiór), Krzyszkowski, Stanuszek, Kopeć, Ulas, A. Konstanty(72’Stelmach), Górak(69’min Misina), Gemza, Rubin, Hajduga(87’min Wrona)

Skład Rzezawy.

Trepa, D. Żurawski, K. Żurawski, Wieciec, Tobiasz(60’ Sekman), K. Rysak (70’ JAagła), D. Rysak(46’ Włudyka), Lekki, Karasiński, Daszczyk, Chruściel.

Żółte kartki: Daszczyk, Włudyka, Wieciech

Czerwone: Chruściel (2 żółte)

Sedzia: Michał Faduła Brzesko

0-1 Łukasz Tobiasz (28’ min)

Wrzucenie piłki z autu w pole karne gospodarzy. Piłkę niefortunnie odbija głową Krzyszkowski, a ta spada pod nogi Tobiasza. Który strzałem z pierwszej piłki pokonuje Lisa.

1-1 Piotr Krzyszkowski (48’min)

Wrzutka z rzutu rożnego Gemzy. Najwyżej skacze Krzyszkowski. I strzałem głową pokonuje Trepe.

1-2 Mateusz Stanuszek (samobójcza)(71’min)

Kontra gości. Podanie w pole karne Pagenu, a niefortunnie piłkę wybija Stanuszek pokonując własnego bramkarza.