Ciekawe mecze naszej Młodzieży!

W ten weekend mecz pierwszej drużyny z Olimpią Bucze się nie odbędzie! Został on przełożony na inny termin. Ale w tygodniu czekają nas inne emocje. UWAGA! Już dziś(wtorek), o godzinie 17:00 swój inauguracyjny mecz w lidze trampkarzy rozegra Pagen Gnojnik. Podopieczni Arkadiusza Gemzy zmierzą się w Gnojniku z Orłem Dębno! Jeszcze raz zapraszam wszystkich na 17:00!

W piątek(07.09) w ramach drugiej kolejki Juniorów Młodszych. Pagen uda się do odwiecznego rywala za miedzy… Czyli Uszwi! Zatem czekają nas pierwsze DERBY Gminy Gnojnik w tym sezonie! Gnojniczanie po pierwszej kolejce odczuwają niedosyt, bowiem przegrali z Piastem Czchów 1:0. Podopieczni Rafała Hebdy zdecydowanie mieli więcej okazji by wygrać ten mecz. Czy tym razem Pagen zdoła wykorzystać swoje sytuacje i zwyciężyć? Przekonamy się w piątek o 17:00 w Uszwi!

Drużyna młodzików i młodszych zawodników prowadzona przez Kamila Kurasa swój pierwszy mecz rozegra w najbliższy poniedziałek. Wiecej informacji znajdziecie na stronie Facebook GRAJ PIĘKNIE GNOJNIK. O dokładnym terminie meczów będę pisał na stronie.