Wyjazdowa niedziela.

Ciężka niedziela!

W najbliższy weekend nie zobaczymy żadnego meczu w Gnojniku. Bowiem obie ekipy Pagenu grają na wyjazdach. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie wyszarpanym w ostatnich minutach. Pagen II Gnojnik rywalizować będzie w Stróżach, z miejscowym Orłem. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 14:00!

Natomiast Okręgówka pojedzie do Wojnicza i będzie rywalizować z miejscową Olimpią. Co ciekawe Pagen Gnojnik nie przegrali tam od dziewięciu lat! Zawsze mecze z udziałem tych drużyn przynosiły wiele emocji. Zdecydowanie górą byli Gnojniczanie, lecz ostatni mecz Pagenu z Olimpia zakończył się wygraną Wojnicza 5:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w niedzielę! Start meczu o godzinie 17:00 w Wojniczu!