Rozgrzewka za nami, pierwszy gwizdek… ZACZYNAMY!

Po niecałych dwóch miesiącach przerwy startuje Liga Okręgowa!

Inauguracja pierwszej kolejki odbędzie się na boisku Olimpii Kąty o godzinie 11:00. Gospodarze zmierzą się z Orłem Dębno. Natomiast o godzinie 17:00 Rylovia Rylowa podejmować będzie Okocimskiego Brzesko. Pół godziny później w Tarnawie naprzeciwko siebie staną „nowi” w tej lidze. Czyli pojedynek beniaminków Tarnavia Tarnawa zmierzy się z GOSiR/NOVI Rzezawianka Rzezawa. W Borzęcinie o tej samej godzinie miejscowy Sokół, sprawdzi ekipę Naprzodu Sobolów. PAGEN, NASZ PAGEN GNOJNIK ... Pewnym krokiem na murawę wkroczy nasza drużyna w najbliższą sobotę o godzinie 17:30! Zmierzymy się z Olimpią Bucze. Obecność i zagorzałe wsparcie obowiązkowe! Liczymy na WAS!

Na niedziele zaplanowano tylko dwa mecze. O godzinie 14:00 w Maszkienicach tamtejszy Sokół jako debiutant w Lidze Okręgowej zmierzy się z Radłovią Radłów. A o 17:00 spadkowicz z IV ligi – Jadowniczanka podejmować będzie Strażaka Mokrzyska.