POGROM W GNOJNIKU!

Nieprawdopodobne, niemożliwe! To chyba reakcji każdego kto zobaczył wczorajszy wynik. Pagen urządził sobie istną strzelaninę w Gnojniku. Kibice zgromadzeni na trybunach nie pożałowali i zobaczyli aż 10 bramek! Początek spotkania nie wskazywał w ogóle na taki rezultat. Podopieczni Jarosława Ulasa przystąpili do meczu osłabieni. Z powodu kontuzji zabrakło Łukasza Hajdugi, a na meczu nie mógł zjawić się Krystian Orłowski oraz Rafał Lis. Przez pierwsze minuty dominowała Olimpia i to Ona mogła strzelić bramkę. Gnojniczanie zagrali cierpliwie wyczekując swoich szans z kontrataków. Udało im się to dwa razy w pierwszej połowie, która zakończyła się na korzyść Pagenu. W drugiej był istny pogrom! Zwłaszcza w końcówce spotkania, gdy w 4 minuty strzeliliśmy 3 bramki i dobiliśmy rywala! Zwycięska seria nad Kątami trwa nadal.

__________________________________________________________________________________________________

Pagen Gnojnik – Olimpia Kąty 8:2

Skład Pagenu:

Żak, Kopeć(76’W. Górak), Krzyszkowski, M. Konstanty, Stanuszek[c], Ulas, A. Konstanty(80’Nowak), T. Górak, Stelmach(60’Wąs), Gemza, Rubin(64’Wrona)

Skład Olimpii:

Kulig, Bieniek, Maciaś, Kukla, Staszak, M. Cebula, D. Cebula, P.Kusiak(58’M. Kusiak), Nowak(87’Sławek), Ogar, Janicki

Żółte kartki: Krzyszkowski, Rubin – Kukla, Kusiak

Sedzia: Gnutek Rafał Bochnia

1:0 Jarosław Ulas (25’min)

Faulowany w polu karnym Gemza. Rzut karny na bramkę zamienia Ulas.

2:0 Robert Rubin (45’min)

Kontra gospodarzy. Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem. Sytuacje wykorzystuje Rubin i trafia do pustej bramki.

3:0 Tomasz Górak (52’min)

Odbitą piłkę przez bramkarza w okolicach 16 metrów przechwytuje Górak, i mocnym strzałem pokonuje bramkarza.

4:0 Łukasz Stelmach (56’min)

Szybko rozegrany aut. Podanie do Rubina, ten dośrodkowuje z lewej strony. A niepilnowany w polu karnym Stelmach. Zdobywa bramkę głową.

5:0 Robert Rubin (59’min)

Prostopadłe podanie Gemzy. W sytuacji „sam na sam” znalazł się Robert Rubin i strzałem w dalszy róg pokonuje bramkarza.

5:1 Piotr Janicki (67’min)

Strzał z 5 metrów zawodnika gości odbija się od słupka. Dobitka z 16 metrów Janickiego jest już skuteczna i piłka po palcach Żaka ląduje w bramce.

5:2 Jakub Ogar (76’min)

Dośrodkowanie z prawej strony, a niepilnowany w polu karnym Ogar strzela bramkę głową z 5 metrów.

6:2 Arkadiusz Gemza (89’min)

Świetne podanie z prawej strony wprowadzonego w drugiej połowie Wąsa, trafia na drugą stronę do Gemzy. A ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza.

7:2 Jarosław Ulas (91’min)

Ulas świetnie wypatrzył, że bramkarz wyszedł z bramki i strzałem z 40 metrów zaskoczył go, strzelając mu „za kołnierz”.

8:2 Arkadiusz Gemza (93’min)