Drugie zwycięstwo z rzędu Juniorów!

Po tygodniowej pauzie, do rozgrywek wrócili nasi Juniorzy Młodsi. W czwartek zmierzyli się Oni z IVĄ Iwkowa. Goście do Gnojnika przyjechali w dziesiątkę. Można było powiedzieć, że mecz był już przesądzony. Ku zaskoczeniu wszystkich IVA postawiła wysokie warunki, pomimo mniejszej ilości zawodników na boisku. To Oni zagrozili pierwsi bramce strzeżonej przez Pawełka. W pierwszych 20' minutach mogli zdobyć przynajmniej 2 bramki. Lecz napastnikom z Iwkowej nie szło w tym dniu najlepiej. Zawodnicy Rafała Hebdy obudzili się dopiero po 20' minutach. Impuls do lepszej gry dał kapitan Juniorów- Marian Piekarz. Który w drugim meczu z rzędu, strzela bramkę z rzutu wolnego! Pagen pomimo przewagi, nie umiał tego wykorzystać i skutecznie zaatakować rywala. W całym meczu nie zobaczyliśmy wielu bramkowych akcji. Gra  toczyła się głównie w środku boiska, mecz walki o każdą piłkę. Powiew świeżości dał wprowadzony w drugiej połowie Kamil Budyń, który obsłużył prostopadłym podaniem Dawida Kornasia. Ten znajdując się już w polu karnym, nie zastanawiał się długo i strzałem w długi róg pokonał bramkarza IVY Iwkowa. Po stracie drugiej bramki gości to nie załamało, i z podniesioną głową grali do końca. To właśnie Oni byli bliżej zdobycia bramki. Jednak defensywa Pagenu poradziła sobie z naporem przyjezdnych i utrzymała wynik 2:0 do końca! Ponownie o zwycięstwie, tak jak w meczu z Uszwią zadecydowali Ci sami zawodnicy. Widać jednak, że o sukces walczy cała drużyna z trenerem na czele! Liczymy na to, że zwycięska seria będzie trwać jak najdłużej!