Zapowiada się ciekawy weekend!

W sobotę 17 września na boisku w Gnojniku dojdzie do ciekawego starcia. Zespół Piotra Krzyszkowskiego, czyli nasza II drużyna zmierzy się z Jastrząbem Łoniowa. Gospodarzy czeka trudne zadanie. Jastrząb bowiem zajmuje wysokie 4 miejsce z trzema wygranymi w sezonie. Natomiast Pagen II Gnojnik wygrał tylko raz, i to walkowerem… Pora pokazać 100% swoich możliwości i wygrać mecz! Zachęcam gorąco do wsparcia naszych zawodników. Pierwszy gwizdek na boisku w Gnojniku usłyszymy w sobotę o godz. 16:00!

W niedziele powalczy nasza" Okręgówka". Udadzą się bowiem Oni do lidera rozgrywek Polanu Żabno. Zespół prowadzony przez Piotra Brożka świetnie spisuje się po spadku z IV ligi. Po pięciu meczach mają komplet punktów i samotnie prowadzą w "Okręgówce". Zadanie Gnojniczan jest proste: przerwać dobrą passę przeciwnika. Czy ekipę Jarosława Ulasa stać na to? Przekonamy się w niedzielę 18 września na boisku w Żabnie. Start meczu o godzinie 16:00. Zbiórka pod klubem wszystkich zawodników o godzinie 13:50!