Twierdza w Gnojniku, i pole strzeleckie!

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi Trampkarze. Podopieczni Arkadiusza Gemzy tym razem odprawili z kwitkiem zespół Sokoła Borzęcin, aż 7:0! Mecz od początku należał do zespołu z Gnojnika. Po szybkiej bramce Frankowskiego w 4'minucie spotkania Pagen spokojnie rozgrywał swoje ataki budując akcje od tyłu. Dobrze grająca defensywa Gnojniczan nie pozwoliła gościom przedostać się pod bramkę Wąsa. Po wielu niewykorzystanych sytuacjach, gospodarze grali konsekwentnie zdobywając trzy bramki do przerwy. W drugiej odsłonie dobili rywala strzelając cztery, i tym samym odnieśli trzecie wysokie zwycięstwo! Warte odnotowania jest to, że trampkarze zdobyli już 27 bramek w lidze, nie tracąc ani jednej! W piątek zmierzą się z Pogórzem Gwoździec o 16:30, i będzie to ostatnie ich spotkanie w tej rundzie. Po tygodniu przerwy ruszają od razu z rewanżami i 25 września zmierzą się na wyjeździe z Orłem Dębno.
Zdjęcia z tego meczu znajdziecie na Facebook-u

Skład Pagenu.

Wąs - Konstanty, Musiał[c], Gruszkowski, Żak, Górak, Kaźmierczyk, Szot, Frankowski, Gazda, Gnyla.
Grali również (zmiany hokejowe): Adamik, Struzik, Bober

Skład Sokoła.

Kubaza - Rechul[c], Drabik, Klisiewicz, M. Rędzina, A. Rędzina, Kon. Kwaśniak, Kac. Kwaśniak, Pudełek, Michalec, Burzawa.
Grali również (zmiany hokejowe): Sfrafini, Drewko, Bieleczewski, Grzesik, Ducinowski.

Bramki:

1:0 - Dawid Frankowski (4'min)

Przyjecie piłki w polu karnym, i strzał w krótki róg zaskakuje bramkarza.

2:0 - Jakub Konstanty (29'min)
Przełożenie piłki na lewą nogę, i mocny strzał w dalszy róg ląduje w bramce.
3:0 - Amadeusz Kaźmierczyk (34'min)
Po strzale Gazdy, piłkę dobija Kaźmierczyk.
4:0 - Dawid Frankowski (44'min)
Indywidualna akcja, wejście w pole karne i mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi.

5:0 - Amadeusz Kaźmierczyk (46'min)
Zejście ze skrzydła do środka i strzał w dalszy róg.

6:0 - Amadeusz Kaźmierczyk (55'min)
Piłka w polu karnym ląduje pod nogami Amadeusza, a ten nie zastanawiając się długo huknął z woleja w bramkę zdobywając Hat - tricka.
7-0 - Łukasz Żak (63'min)
Rzut rożny, piłka trafia pod nogi Łukasza. A ten mocnym strzałem pokonuje bramkarza.