Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/16 r.

Runda jesienna Ligi Okręgowej skończyła się 14 listopada zaległym meczem,w którym pokonaliśmy beniaminka z Kąt 2:1. Po półmetku rozgrywek najlepszą drużyną w lidze okazała się Jadowniczanka Jadowniki, która o 4 punkty wyprzedziła vice-lidera Okocimskiego i Rylovie. Najgorszym zespołem okazał się Żubr Gawłówek. Zawodnicy z Gnojnika zajęli ósmą lokatę. Pagen to drużyna, która w ostatnich latach zajmowała miejsce na podium w ligowej tabeli. Wiec sympatycy z Gnojnika są rozczarowani i zmartwieni grą naszego zespołu. Ale na szczęście nie odwrócili się od nas, tylko w każdy możliwy sposób wspierali nas! ZA CO GORĄCO IM TERAZ DZIĘKUJEMY! Niżej przedstawiam podsumowanie tej rundy w wykonaniu naszego Pagenu! Zapraszam do lektury ;)

TABELA RUNDY JESIENNEJ

Podsumowanie/Ciekawostki:

• W rundzie jesiennej odbyły się wszystkie 91 spotkań.
  • Ogólnie w lidze padło 354 bramek, w tym samobójczych,co daje średnią 3,89 bramki na mecz!
  • Na listę strzelców wpisało się 129 zawodników.
  • Najwięcej bramek padło w VII i XII kolejce -33gole, a najmniej w IX -20goli.
  • Najwięcej goli strzelił zespół Jadowniczankii Olimpii Wojnicz-38.Najmniej goli strzelił zespół Macierzy-14.
  • Najwięcej straconych bramek ma Żubr Gawłówek-46. A najmniej Jadowniczanka-12
  • Najwięcej zwycięstw w lidze ma Jadowniczanka Jadowniki -10, najczęściej remisująca ekipa to Pagen Gnojnik-5, a 9razy z boiska pokonany schodził zespół Macierzy i Dunajca Mikołajowice.
  • Drużyna która nie przegrała u siebie to Okocimski Brzesko II.
  • Najlepszym strzelcem rundy jesiennej został Łukasz Hajduga (Pagen)z dorobkiem 10goli!
  • Najwięcej zawodników grało w zespole Okocimskiego -32

OGÓLNA STATYSTYKA NASZYCH ZAWODNIKÓW

Podsumowanie/ciekawostki drużyny Pagenu Gnojnik:

• Pagen na własnym boisku 3razy zwyciężał,razy remisował, irazy przegrywał (Zdobyliśmy 19 bramek , a 11 straciliśmy)
  • Pagen na wyjeździe 1raz wygrywał, razy remisował, i razy przegrywał ( Zdobyliśmy bramek, a straciliśmy)
  • Najwyższe zwycięstwo Pagen-Żubr 7:0, najwyższy remis Pagen-Orzeł 4:4, największa porażka Pagen-OKS 0:3.
  • Średnia wieku drużyny to 22 lata. Najstarszy w ekipie Pagenu to Tomasz Wolsza 30 lat, a najmłodszy to Łukasz Stelmach 16 lat.
  • raz podyktowano nam rzut karny, którego wykorzystał Jarosław Ulas. Nasi zawodnicy nie sprokurowali rzutu karnego.
  • gole z rzutów wolnych strzelił Jarosław Ulas.
  • Samobój na naszą korzyść wpadł w meczu z Orłem Dębno, autorem bramki był Kamil Bojdo.
  • Debiut w seniorach zaliczył Łukasz Stelmach (16 lat i 15 dni)i ściągnięty z Olimpii Bucze Tomasz Wolsza.
  • W meczu z Olimpią Kąty opaskę kapitańską nosiło aż graczy Pagenu!
  • Najwięcej bramek dla naszego zespołu i w całej lidze zdobył Łukasz Hajduga -10.
  • Najczęściej asystującym zawodnikiem w naszej drużynie został Jarosław Ulas -6
  • Zawodnicy, którzy byli na każdym meczu w tej rundzie to Jarosław Ulas i Robert Rubin. Oni też spędzili najwięcej minut na boisku.
  • Najczęściej z ławki rezerwowej wchodzili Adrian Babraj i Dominik Zapiór -7razy.
  • Najwięcej żółtych kartek w naszym zespole ma Łukasz Hajduga -6
  • Pagen Gnojnik zdobył najwięcej żółtych kartek w lidze -38
  • W meczu z Dunajcem Mikołajowice drużyna musiała sobie radzić bez trenera.

Minuty w których padały gole:

• 1-10 min. Pagen strzelił 2 bramki.
  • 10-20 min. Pagen strzelił 4 bramki i stracił 4.
  • 20-30 min. -
  • 30-40 min. Pagen strzelił 4 bramki, a stracił 1.
  • 40-50 min. Pagen strzelił 1 bramkę, a stracił 3.
  • 50-60 min. Pagen strzelił 2 bramki, a stracił 1.
  • 60-70 min. Pagen strzelił 3 bramki,a stracił 6.
  • 70-80 min. Pagen strzelił 5 bramek, a stracił 2.
  • 80-90 min. Pagen strzelił 4 bramki, a stracił 3.
  • 90+min. W doliczonym czasie gry Pagen zdobył 2 bramki, dające remis ( Pagen-Orzeł - Naprzód-Pagen)

Źródła informacji: 90 minut, Łączy nas piłka, PPN Brzesko, Olimpia Bucze, własne.