Pierwszy mecz w 2015 roku!

Pierwszy mecz w okresie przygotowawczym odbył się na bocznym boisku w Wojniczu! Partnerem sparingowym był zespół Olimpii Wojnicz. W pierwszej połowie widać było dominację Pagenu i praktycznie żadnego zagrożenia ze strony piłkarzy Rogera Radlińskiego. W drugiej natomiast od pierwszego gwizdka gospodarze wzięli się do ataku! W ciągu 5 minut strzelili nam 2 bramki. W drugiej części spotkania Pagen Gnojnik nie atakował tak często jak w pierwszej połowie. Wynik końcowy to 4:0 dla zespołu z Wojnicza. Z różnych powodów brakowało takich piłkarzy jak: Rafał Lis, Tomasz Boczarski, Tomasz Górak, Jarosław Ulas, Dominik Robak, Wiesław Górak, Krzysztof Migacz. Ale za to zadebiutowało 4 nowych piłkarzy! Damian Zając(20 lat), Dominik Zapiór(17 lat), Paweł Biel i Łukasz Stelmach (obaj po 15 lat). Przypominam o poniedziałkowym treningu! Który odbędzie się na hali o godz 19:30!